Değerlerimiz

Sacem Cyprus Limited

Çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, ve diğer tüm paydaşlarımız ile olan ilişkilerimizde yasal düzenlemelere, etik değerlere ve evrensel kurallara tam uyum göstermeyi hedefleriz.

​Müşteri Odaklıyız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru zamanda eksiksiz tespit ederek, doğru ürünü, doğru koşullarda ve doğru zamanda ulaştırırken satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olup, karşılaştıkları sorunları en hızlı ve en doğru şekilde çözüme kavuşturmak için gayret ederiz.

​Güveniliriz

Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.

​Çalışan Memnuniyeti

İnsan kaynağımızın memnuniyetinin; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini de belirlediğini savunuyoruz. Güvenli, samimi, huzurlu ve çalışanların kendini değerli hissettiği bir çalışma ortamı sağlamaya gayret eder, çalışanlarımızın şikayet ve önerilerini şeffaflıkla dile getirmelerini destekleriz.

​Yenilikçiyiz

Zamanın gereklerini takip eder, iş problemleri ve fırsatlarıyla ilgilenmek için yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Şirketimizdeki hiyerarşi basamaklarını minimum düzeyde tutarak şirket içi iletişimi güçlendirir ve bu sayede etkin ve hızlı kararlar veririz.

​Sosyal Sorumluluk

Sacem ailesi olarak, kendimizi toplumun bir parçası görerek tüm paydaşlarımızın beklenti ve sorunlarına destek oluyoruz. Bu bilinçle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, sağlık ve sanata dair projelere düzenli olarak katkı koyuyoruz.