Değerlerimiz

Sacem Cyprus Limited

Yusuf Acemoğlu ve Mehmet Sabancı ortaklığında kurulan ve kısa sürede perakende sektöründe söz sahibi olmayı başaran SACEM LTD, 2011 yılında satış, pazarlama ve dağıtımda aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Başlangıçta tek bir markayla bu hizmete başlayan firma geçen süre içerisinde ürünlerini çeşitlendirmiş ve müşteri portföyünü artırmayı başarmıştır. Ülkede ürettiğini, ülkede kazandığını, ülkeye yatırım olarak sürdüren SACEM LTD, bugün 30 kişilik ekibi ve 25 araçlık filosuyla satış- pazarlama ve dağıtım hizmetini sürdürüyor. Sacem LTD’in Mağusa’da 2000 metrekarelik kapalı alana sahip olan ana deposu ve Haspolat Sanayi Bölgesinde 1800 metrekarelik uydu deposu bulunmaktadır.

KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti) sınırları içerisinde adanın tamamına hizmet götüren SACEM LTD, yüzlerce noktada birbirinden kaliteli ürünlerin tüketiciye ulaşmasına aracı olmaktadır.Ürün portföyünü sürekli geliştiren şirket, Türkiye ve Üçüncü ülkeler yanında, ülkede üretilen kaliteli ürünlerin de dağıtımını, pazarlamasını yapmaktadır. Burada esas amaç, yerli üretimin de gelişimine katkı sağlamaktır. SACEM LTD’in temsil ettiği markalar; kurulan satış-pazarlama ve dağıtım organizasyonu ile ülkenin her köşesindeki market, süpermarket, hotel, restoran ve cafelere ulaşmaktadır. Kaliteli markalar, ürün çeşitliliği ve hızlı dağıtım- pazarlama ağı ile SACEM LTD, hijyen ve sağlıklı gıda prensibini de ön planda tutmakta, bu yöndeki gelişmeleri takip etmektedir.

Vizyon

  • İnovatif oluşumları yakından takip etmek.
  • İş arkadaşlarına ve müşterilerine her zaman değer vermek.
  • Teknolojık yenilikleri takip edip iş hayatına uyarlamak.

Misyon

  • Örnek gösterilen bir şirket olmak ve marka bilinci yaratmak,
  • Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak,
  • Tüm halkımızın desteğini alarak ürün ve hizmet kalitesini her gün yükseltmek,
  • Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamik bir firma olduğu bilincini sürdürmek.

Dağıtım

Müşterilerinin her zaman güven duyduğu bir kuruluş olmayı hedefleyen SACEM, Kıbrıs’ın dört bir yanına ürünlerini en hızlı ve güvenli bir şekilde dağıtmaktadır.